MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 14187451
nr 1418 7451
Ett par, "Nova", Danmark, teak, 1950-tal
Kondition: slitage, fläckar
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 13 september 2021
kl 20:44:20
250 kr
300 kr
350 kr